top of page
Untitled design (1)_edited_edited_edited_edited.jpg

מה מספרים עלינו?

שנים של ניסיון, עשרות אלפי לקוחות, וכמה כתבות..

אנחנו בתקשורת

smart-tv.png
לחפש עבודה זו עבודה | Jobhub | ג'וב האב | איך לחפש עבודה | ככה מוצאים עבודה | אימון וליווי קריירה | בקרוב עבודה | דני רופ| חדשות 13

סדרת כתבות בחדשות 13 עם דני רופ ״בקרוב עבודה״ פרק 1
לחפש עבודה זו עבודה, תמיר מחפש את התפקיד הבא כמנהל שירות
הוא מגיע למפגש הראשון בחממת JOB HUB ולאחר מיפוי פערים ואימון פתיחה הוא יוצא עם תוכנית עבודה לחודשיים הבאים

לב

כתבה בערץ 10
הסטארטאפ שמוצא עבודה לבני 40 פלוס

כתבה ב״מבט״
מובטלים בארבעים מגיעים לחממת JobHub

ראיון בגלי צה"ל

גיל שטיינברג בראיון לגלי צה"ל

1.JPG

"היו מאות קורות חיים, ועשרות רבות רואיינו, ובחרנו בך"

שלום חברים,

בשעה טובה מצאתי עבודה ומתחיל כבר מחר. רציתי להגיד כמה מילים עבור מי שעדיין בתהליך.
בתור בן 30 + 27 שנות ניסיון, סוגיית ה overqualified הייתה הבעיה המרכזית שלי וזאת מבלי לגרוע מכול שאר הסדנאות שגם הן נדרשות. זאת הואיל ולמעט ברי המזל, שבאמת הצליחו למצוא משרות ההולמת את כישוריהם ותואמות את תפקידם האחרון, רוב המשרות המוצעות אינן כאלו והן ברמות נמוכות יותר. ולכן, אנו נדרשים למיומנויות נוספות בכדי להתמודד עליהן.
יתרה מזאת, כולנו מרגישים את השפעת הקורונה, שהחריפה את המצב במשק בכלל ואת מצבנו בפרט מול ההיצע הרב של העובדים שפוטרו מחד, ומול צמצום הביקוש לעובדים מצד החברות מאידך.
המשפט הראשון שאמרו לי כשקראו לי לחתום על חוזה: "היו מאות קורות חיים, ועשרות רבות רואיינו, ובחרנו בך…" אני יודע שזה קרה לא בזכות הכישורים המקצועיים שלי - השוק מלא בחבר'ה טובים, מקצועיים וצעירים יותר. זה קרה בזכות המיומנויות שרכשתי, "למכור את עצמי" טוב יותר מאחרים. החל מכישורים מקצועיים ועד ה overqualified.
חוויתי בתהליך חוסר מענה לעשרות רבות של קורות חיים, ראיונות רבים ותהליכי מיון שלא צלחו. אולם עם הזמן, למידת החומרים בסדנא, העזרה והסבלנות של הצוות, התחלתי להשתפר והתחלתי להרגיש יותר ביטחון.
זה לא צירוף מקרים שדווקא אני מצאתי עבודה בזמן הכי קשה במשק ולא בתחילת דרכי בחממה כשהמשק עוד היה במצב רגיל. המיומנות לחיפוש עבודה עושה את ההבדל, והיא חזקה מהקורונה! לכן, למי שעדיין מחפש, המשיכו במרץ ללמוד ולחזור על החומרים שוב ושוב. היעזרו בצוות בכול דבר ואני מאמין שההצלחה בו תבוא. ועל כך אני רוצה להודות לחממה ולצוות המסור והמקצועי שלה - בקרוב אצל כל מי שמחפש עבודה!
 
ולסיכום, מי שיתקשר אלי ויציג עצמו כבר חממה, אני כבר שואל אותו: "במה אני יכול לעזור..?"
 
תודה, מיקי

תודה, מיקי

הדברים שאתם אמרתם

טל מדבר על מציאת עבודה

JOBHUB  ככה מוצאים עבודה היום

הדרך הנכונה לחפש עבודה

"את (ושאר הצוות) עזרתם מאוד בתהליך ולאורך כל התקופה הדהדו לי בראש וכוונו אותי אמירות ששמעתי אצלכם"

הי מיכל,

 

מה נשמע?

כמו שכתבתי בכותרת, אני מתחיל מחר במקום עבודה חדש.

החברה נקראת "אלכם" ועוסקת ביצור מכשור רפואי. אעבוד בחברת בת שלה שנקראת E3D, בתפקיד מנהל תכנית. אעסוק בפיתוח ותפעול של קו מוצרים חדשני של החברה (מזרקים אוטומטיים).מבחינתי מדובר ב"הסטה" של תחום העיסוק ואני שמח על ההזדמנות לגוון והתחדשות.את (ושאר הצוות) עזרתם מאוד בתהליך ולאורך כל התקופה הדהדו לי בראש וכוונו אותי אמירות ששמעתי אצלכם, בהרצאות ובעיקר בשיחות 1:1.

 

אהיה בקשר בנסיון לבוא להרמת כוסית. אשמח לחלוק מהתובנות שקיבלתי בתהליך.

 

להתראות,

אבנר

להתראות, אבנר

1.JPG
1.JPG

"אני לוקח אתי לא מעט מכל הדברים הטובים שקורים בחממה"

אהלן,

 שמי שלום שבח. אני חבר חממה בחודשיים האחרונים.

אני שמח לומר שמצאתי עבודה, ואני מתחיל השבוע. התפקיד שלי הוא Technical Project Manager בחברה שנקראת K Health.

פנו אלי מהחברה, עוד לפני שהמשרה פורסמה, כיון שחבר שעובד שם ויודע שאני מחפש, המליץ לפנות אלי קודם. משם הכל התגלגל באופן מוצלח, לשמחתי.

דברתי בטלפון עם מיטל, וקבלתי פטור מטקס היין. אני פחות מתחבר להכרזות פומביות .

אני רוצה להודות לכם מאד על מה שלמדתי בחממה. על אף שבסופו של דבר העבודה מצאה אותי מבלי שעדיין יישמתי כמעט דבר ממה שלמדתי (מלבד עריכת קורות החיים), אני לוקח אתי לא מעט מכל הדברים הטובים שקורים בחממה.

כמובן שאשמח להיות בקשר, ואשמח לעזור למי שאוכל.

 תודה רבה והמון ישר כח,

שלום.

תודה רבה והמון ישר כח, שלום.

תודה רבה והמון ישר כוח, שלום.

הדברים שאתם אמרתם

אלון מספר על המקצוענות

הדברים שאתם אמרתם

עופר מספר על אופטימיות והתגברות על קשיים

"שתמשיכו לגעת בהצלחות של אנשים, ולאלה שבדרך למשרת חלומותיכם – המון הצלחה"

בשעה טובה התחלתי לעבוד לפני שבועיים בחברת IDE בקדימה שעוסקת בהתפלה ובטיפול במים בתפקיד של מהנדס שירות.

אני רוצה להודות לצוות המקצועי והמדהים של Age & Work שליוו אותי בתהליך חיפוש עבודה, דרך ההרצאות,  הכנת קו"ח, פגישות אחד על אחד לקראת ראיונות העבודה ובכלל על האכפתיות וההשקעה.

אני מכיר ומוקיר בתרומתכם בכך שהתקבלתי למשרה ובהזדמנות זו אני מאחל לכם שנה טובה ומוצלחת, שתמשיכו לגעת בהצלחות של אנשים, ולאלה שבדרך למשרת חלומותיכם – המון הצלחה

בברכה שנה טובה 

אלון רדל

אלון רדל

1.JPG

הדברים שאתם אמרתם

הדס מספר (באנגלית) על "מה זה חממה למחפשי עבודה

הדברים שאתם אמרתם

עידו מספר כיצד "כללי המשחק" הפכו אותו ליותר אפקטיבי

1.JPG

"מעדכן שאני מתחיל עבודה חדשה בחברת airspan כמנהל פרויקט תוכנה. תנאים מעולים וטובים בהרבה מחברת אמפרסט"

הי מיכל, 

מה נשמע ?

מעדכן שאני מתחיל עבודה חדשה בחברת airspan כמנהל פרויקט תוכנה. תנאים מעולים וטובים בהרבה מחברת אמפרסט.

חשוב לי להדגיש את דרך מציאת העבודה כדי שיהיה לך עוד סיפור לאוסף ועד כמה חשובים המעגלים השניים והשלישיים !!

לפני כשנה וחצי פנה אלי חבר מהקהילה ושאל אם אני יכול לעזור לחבר טוב שלו שנפלט לאחר שנים רבות מחברת eci ומחפש עבודה כמנהל פרויקט תוכנה (בחור די מבוגר – באזור ה55). אני הצלחתי להביא אותו לראיון באמפרסט שלא צלח בסוף אבל המשכתי לעקוב אחריו ברשתות (הוא מצא מאוחר יותר עבודה בפיליפס). בחיפושי עכשיו אחר חברה חדשה ראיתי משרה מתאימה בחברת פיליפס וישר פניתי לאותו בחור שינסה לעזור לי להתחיל תהליך שם. 

הוא נענה בשמחה אבל אמר שהוא כבר לא בפיליפס אבל עובד כרגע בחברת airspan כמנהל פרויקט ויודע שמחפשים מנהל נוסף. למחרת כבר זימנו אותי לראיון שם…עם תהליך טוב שעברתי שם כולל עזרה נוספת מבחור אחר שעובד שם (שאין לי שום קשר אליו אבל הוא חבר של חבר טוב שלי) זכיתי בתפקיד.

יום טוב, יוסי.

וכמובן תשלחי לי אנשים איכותיים שמחפשים עבודה. מדובר בחברה גדולה בתחום של תקשורת סלולארית עם מגוון תפקידי פיתוח וניהול בחומרה ותוכנה.

יום טוב, יוסי.

הדברים שאתם אמרתם

מילי מספרת על רשת הקשרים של החממה

הדברים שאתם אמרתם

מירי מספרת מדוע לא להתמהמה בהחלטה להצטרף

"עושים באמת עבודה מדהימה שמאפשרת לאנשים להרים את עצמם כל יום מחדש ולהמשיך לחתור למטרה"

אז, כפי שסיפרתי לכן בשבוע שעבר, סוף כל סוף הכל הסתדר והיום קיבלתי חוזה וחתמתי.

 העבודה היא במשרד הבריאות כמיישם SAP, דרך חברת נס. תחילת העבודה כבר מחרתיים (שלישי), לכן לא אספיק להגיע להרמת כוסית בחממה

חשוב לי מאד, לומר לך ולבקש שתעבירי גם למיטל, עדי, מארי וכל השאר, את תודתי הרבה על כל העזרה והתמיכה.  אתן ובכלל כל הצוות (גיל, איציק, סאלי, חיים ואם שכחתי מישהו אז לא בכוונה), עושים באמת עבודה מדהימה, שמאפשרת לאנשים להרים את עצמם כל יום מחדש ולהמשיך לחתור למטרה. 

מקווה שלא נצטרך להיפגש שוב לצורך חיפוש עבודה, אבל מבטיח שאם יסתדר אבוא שוב לומר תודה באופן אישי. 

תודה רבה

תודה רבה

1.JPG

הדברים שאתם אמרתם

שמואל מספר על התמדה

1_edited.jpg

"מה שלמדתי בסדנאות הפך את התפיסה שלי ב-180 מעלות ועבד!"

היי מיכל, גיל ושאר הצוות הנפלא!

אני שמח לעדכן כי לאחר חודשים רבים חתמתי על חוזה עבודה השבוע בתפקיד מנהל IT בכיר בחברת Western Digital. המסע היה ארוך ומייגע אך הכלים שקיבלתי בחממה היו פקטור משמעותי ביותר בהצלחתי למצוא עבודה בסופו של דבר.

חשבתי שאני יודע לכתוב קורות חיים – מה שלמדתי בסדנאות הפך את התפיסה שלי ב-180 מעלות – ועבד! חשבתי שאני יודע להתנהל בראיונות – סדנאות המסרים חידדו לי מאוד את הדרך שבה אני "מתקשר את עצמי" בראיונות.

ידעתי שאני לא יודע לעשות נטוורקינג – לימדתם אותי איך, וחשוב מכך, הכרחתם אותי לבצע ידעתי שעמוד הלינקדאין שלי בינוני – שיפרתי אותו משמעותית בזכותכם והתחלתי לקבל הצעות עבודה. בקיצור, לימדתם אותי לעבוד בחיפוש עבודה.

שיניתי לחלוטין את הדרך שבה חיפשתי, וחשוב מכך – הדרך שבה לימדתם אותי לעבוד היא דרך שהלכה ושיפרה את עצמה כל העת. הכלים שהקניתם בסדנאות הם כלים שגורמים למחפש העבודה לבדוק את עצמו כל העת ולהשתפר – וכך עשיתי. כמובן שהיחס האישי הנפלא של כל הצוות, המקצועיות של כולכם והביטחון שאתם משרים, סייעו רבות לתהליך והפכו תהליך לא פשוט ולא נעים לחוויה אופטימית ונעימה. כולי תקווה שתמשיכו לעבוד בצמוד ללשכת התעסוקה. השירות שאתם נותנים לא יסולא בפז!

אינני יכול למנות את כל החברים והמכרים אשר המלצתי להם על החממה – אני שולח אותם אליכם בראש שקט וכמובן שאמשיך לעשות זאת בעתיד.כמובן שמעתה אני איש הקשר שלכם לכל דבר ועניין בווסטרן דיגיטל: המלצות, קורות חיים, טיפים וקישורים. רק תגידו איך אני יכול לעזור.

תודה רבה על הכל, ולהתראות בשמחות!

תומר

תודה רבה על הכל, ולהתראות בשמחות! תומר

bottom of page